אחסון וטיפול במכולות

במסגרת מכלול השירותים הלוגיסטיים שהיא מציעה ללקוחותיה, טבת מספקת שירותי פריקת מכולות הכוללים גם אחסון שלהן לכל פרק זמן דרוש. לצורך כך מפעילה החברה מסוף מכולות מתקדם במתחם אשדוד, בסמוך לנמל אשדוד, ומעסיקה צוות אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים האמונים על מתן שירותי מקצועי שעושה את ההבדל.

השירותים שלנו

השירותים כוללים את כל שלבי הטיפול במכולות, החל משלב האחסון, דרך שלב ההובלה ועד השלב של פריקת מכולות ומיון הסחורה המצויה בהן. בנוסף מספקת החברה שירותי המכלות לייצוא, ומשרתת יצואנים רבים הנהנים משירות מקצועי ואיכותי באחריות מלאה.

פריקת מכולות כמו שפריקה צריכה להיות

על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, אנו דואגים לבצע אותו באמצעות הציוד המתקדם ביותר. בנוסף, אנו מעסיקים צוותים מקצועיים וותיקים, אשר עברו את כל ההדרכות הרלוונטיות ואמונים על ביצוע העבודה בדיוק בהתאם להנחיות.

התוצאה: אתם יכולים להיות בטוחים שהמכולה שלכם בידיים טובות, ושהסחורה שלכם מאוחסנת בצורה בטוחה לחלוטין במתקני האחסנה שלנו.

פריקת מכולות היא המומחיות שלנו

אם אתם מעוניינים לקבל שירותי פריקה של הסחורה שלכם בדרך שתאפשר לכם להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת כמו שצריך ותוך חיסכון בהוצאות, אתם מוזמנים לפנות לקבוצת טבת עוד היום וליהנות משירותי פריקת מכולות המתבצעים על הצד הטוב ביותר.

לקבלת ייעוץ מקצועי ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 09-7680333

ונשמח לעמוד לשירותכם.

aq_block_11

אנו דואגים לספק שירות מקיף וכולל, שמאפשר לכם לישון בשקט:

  • אחסון מכולות מלאות.
  • אחסון מכולות מלאות (FCL) לאחר קבלת היתר מן המכס.
  • אחסון מכולות בקירור לתקופות ממושכות.
  • פריקת מכולות (סחורה ממושטחת / תפזורת).
  • המכלה לייצוא.