קבוצת טבת

כך הכל התחיל

אודות קבוצת טבתאודות קבוצת טבת
בתחילת הדרך, דדו ולוסיאן, שהון התחלתי לא עמד לרשותם, נאלצו לבצע בעצמם את כל התפקידים בעסק.

באותה התקופה כל שקל שנכנס שימש להשקעה בעסק, ולכן לא התאפשר לדדו וללוסיאן למשוך משכורות מן העסק. כך דדו מצא את עצמו שומר על בית-אבות בשעות הלילה, חוזר למושב לפנות בוקר, ומעט אחר-כך פותח את דלתות המחסן...

כעבור שנים ספורות של עבודה קשה, כאשר דדו הגיע לסניף הבנק מצויד בהמחאה על-סך כמה מאות אלפי ש"ח, הוא פגש את מנהלת הסניף. היא מיהרה להודיע לו, שלא תוכל להגדיל יותר את מסגרת האשראי של עסקו. דדו, שעד לאותו רגע לא הספיק לפצות את פיו, מסר לה את ההמחאה עם חיוך. "מה זה?" שאלה מנהלת הסניף והביטה בו בתדהמה...

קבוצת טבת

כיום קבוצת טבת מספקת שירותים לוגיסטיים מתקדמים ומגוון פתרונות לוגיסטיקה בשרשרת האספקה, באמצעות שלוש חברות: טבת מסוף אשדוד בע"מ, טבת מתחם קסם בע"מ, טבת אחסנה ולוגיסטיקה בע"מ.

הקבוצה מנהלת מרכזים לוגיסטיים בשלושה אתרים ייחודיים בישראל, הסמוכים לנמלי ים/אוויר ולנתיבי תחבורה ראשיים.

הנהלת הקבוצה ממוקמת בפארק לב הארץ, בצומת קסם.

טכנולוגיות

טבת מפעילה מערכת מחשוב לניהול רצפת המחסן (Warehouse Management System - WMS), מסופונים וסורקי תוויות בר-קוד. מלגזות הצריח במתחם קסם מכילות ממשק למערכת ניהול המחסן, המאפשר את הכוונתן מרחוק, ומערכת משוכללת לזיהוי אובייקטים, שמונעת פגיעה באדם, או בכלי אחר.

מחסניה הממוזגים של טבת כוללים מערך אחסון צפוף (High Density Storage - HDS) עם מערכת "משטח רץ" ("Pallet Runner"). מערכת זו ממקמת משטחים במערך האחסון ומאחזרת אותם באמצעות בקרה מרחוק (Remote Control).

כוח-אדם

כיום קבוצת טבת מעסיקה כ-400 עובדים, ומשקיעה מאמץ רב בפיתוחם המקצועי של עובדיה ובהכשרתם הניהולית.

מחסנים לוגיסטיים - טבת שירותים לוגיסטיים

לקבוצת טבת ישנם שלושה מחסנים לוגיסטיים ענקיים, פועלת במתחמים לוגיסטיים שונים, הממוקמים במקומות מרכזיים בארץ עם גישה נוחה לנתיבי התחבורה הראשיים של ישראל.

מתחם אשדוד

מתחם אשדוד טבת

המתחם ממוקם סמוך למחלף אשדוד עם גישה נוחה לנמל אשדוד, לכביש חוצה-ישראל (כביש 6) ולכביש גהה (כביש 4). שטח המתחם: 25 דונם, והוא מכיל: מסוף מכולות, מחסנים חופשיים וחצר תפעולית.
שטח מסוף המכולות: 10,000 מ"ר. שטח האחסון במחסנים החופשיים: 9,600 מ"ר.

» תעודת הסמכה למערכת ניהול האיכות של מכון התקנים הישראלי
» תו זהב - מכון התקנים הישראלי

מתחם קסם

מתחם קסם טבת

המתחם ממוקם בפארק "לב הארץ", הסמוך למחלף קסם ובמרחק קצר מנתב"ג. למתחם גישה נוחה לכבישים הבאים: חוצה-שומרון (כביש 5), חוצה ישראל (כביש 6), כביש המחצבות (כביש 444), כביש גהה (כביש 4) ונתיבי איילון (כביש 20). שטח המתחם: 16 דונם, והוא מכיל: מרלו"ג, מעבדות, משרדים וחצר תפעולית. שטח האחסון במרלו"ג: 10,400 מ"ר, וגובהו: 12.5מ'.

» תעודת הסמכה למערכת ניהול האיכות של מכון התקנים הישראלי
» תו זהב - מכון התקנים הישראלי

מתחם כפר-סבא

מתחם כפר-סבא טבת

המתחם ממוקם סמוך למפעל טבע, באזור התעשייה כפר-סבא מזרח. שטח המתחם: 10 דונם, והוא מכיל מרלו"ג וחצר תפעולית. שטח האחסון במרלו"ג: 5,000 מ"ר וגובהו: 8.0 מ'.
המרלו"ג מכיל מחסן בתנאי טמפרטורה רגילים, ושני מחסנים בתנאי אחסון ממוזגים עם מערכות ממוחשבות לבקרת טמפרטורה ולחות.

» תעודת הסמכה למערכת ניהול האיכות של מכון התקנים הישראלי
» תו זהב - מכון התקנים הישראלי